„Dzień w Piżamach – Obudź w sobie Anioła”

W dniu 29 września uczniowie wraz z gronem pedagogicznym wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień w Piżamach – Obudź w sonie Anioła”. Założyliśmy piżamki, szlafroczki aby zwrócić uwagę na zdrowie i empatię.

Dlaczego akurat piżamki?

Bo to typowe ubranie chorych dzieci leżących na oddziałach szpitalnych.

W tym szczególnym dniu  cała społeczność szkolna miała okazję wziąć udział w Biegu w Piżamkach. Była to sztafeta biegowa gdzie klasy 1-3 biegały przez 20 minut a klasy 4-8 przez 40 min. Wszyscy uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem przez co dali wyraz solidarności z dziećmi chorymi. Dzięki wsparciu i ofiarności uczniów, rodziców oraz nauczycieli udało nam się zebrać 1741,35, które zasiliło konto Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.  Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc i wsparcie w jakże ważnym dniu.

Samorząd Uczniowski i Wolontariat wraz z Opiekunami