Dnia 24 czerwca 2022r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 oraz pożegnanie tegorocznych absolwentów.
Jak co roku odbyła się ceremonia wręczenia statuetek dla najlepszego ucznia oraz najlepszego absolwenta szkoły. Rozdane zostały również świadectwa z wyróżnieniem. Słowa podziękowania za aktywną pracę na rzecz szkoły skierowała do rodziców pani wicedyrektor Marzena Mrzygłód.
Po części oficjalnej klasa 8a zaprezentowała po raz ostatni swój program artystyczny „Jak zmienić szkołę aby była do czegoś przydatna?”. Przedstawienie pełne humoru pokazało w krzywym zwierciadle codzienność szkolną. Na zakończenie części artystycznej uczniowie klasy 7a złożyli życzenia absolwentom i wręczyli im skromnie upominki.
Wszystkim uczniom oraz absolwentom gratulujemy ukończenia roku szkolnego, oraz życzymy powodzenia w dalszej nauce.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony