Kreatywny „Dzień Dziecka” w klasie 2b

Z okazji Dnia Dziecka klasa 2b miała warsztaty z klocków Lego Education SPIKE Essential, które zostały zakupione przez szkołę w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Podczas zajęć uczniowie łączyli zabawę razem z nauką programowania poprzez aplikację na tabletach. Powstało wiele różnych konstrukcji, między innymi „Jaskiniowy samochód”, któremu można było zmieniać kolory światła; „Domek na drzewie”, któremu otwierał i zamykał się dach; „Huśtawka idealna”’; „Klasyczna karuzela” oraz „Miniaturowy minigolf”. W tym dniu nie mogło również zabraknąć prezentów, które przygotowali rodzice, a były to pyszne lody oraz wielkie balony z helem. Zabawy i radości tego dnia było wiele. Zobaczcie sami jak się bawiliśmy.