Jeszcze przed Świętami Wielkiej Nocy uczniowie naszej szkoły gościli w Dziennym Domu Pomocy w Oświęcimiu. Spotkanie z seniorami miało niezwykle uroczysty charakter. Pracownicy DDP i seniorzy dołożyli starań w przygotowanie stołów, dekoracji i potraw wielkanocnych. Nie zabrakło również zaproszonych gości, m.in.ie zabrakło również zaproszonych gości, m.in. Pana Prezydenta Miasta Janusza Chwieruta, Wiceprezydenta Krzysztofa Kani i księdza Andrzeja. Były życzenia, wiersz i piosenki o tematyce świątecznej. Uczniowie z kl.4a, 4b i 5a, wspólnie zaśpiewali także pieśni bliskie sercu seniorów: „Wesoły nam dzień dziś nastał”, „Abba Ojcze” i „Barka”. Całość występu dopełniła pełna radości i energii piosenka „Góry do góry” z układem tanecznym. Śniadanie Wielkanocne umilił występ Asi z kl.5a, która zagrała seniorom na skrzypcach piękny utwór, a jej występ został nagrodzony gromkimi brawami. Na pamiątkę tego spotkania zespół muzyczny otrzymał własnoręcznie wykonane, duże jajo, które teraz znajduje się w sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z tego dnia:

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony