Nie mogło nas zabraknąć

30 stycznia 2022r. odbył się 30 Finał WOŚP. Zapisujemy się na kartach historii, będąc częścią wspaniałej inicjatywy, łączącej wszystkich ludzi o wielkich sercach i chęci pomocy tym, którzy jej potrzebują. Nie straszna była nam pogoda: deszcz, śnieg oraz silny wiatr. Wytrwale kwestowaliśmy i wspólnie udało nam się zebrać 5550,27 PLN i 5 Euro w imieniu społeczności uczniowskiej SP 7. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie i wielkie serca.
Tegoroczni wolontariusze WOŚP to uczniowie klasy 7a: Amelia J., Paulina S., Paulina M., Lena M., Magdalena K., Natalia B. Wiktoria B., Laura Sz., Kacper C. Opiekę nad uczniami w tym dniu sprawowały p. Ewelina Trybuś oraz p. Alicja Kaczmarczyk. Serdeczne podziękowania za okazaną pomoc kierujemy także do rodziców naszych wolontariuszy, a w szczególności do p.  Aleksandry Bigaj oraz do p. Aliny Leśniak.