Mikołajkowe relacje

Uczniowie klasy 1a od rana oczekiwali na upragnione prezenty. Ale nie było łatwo! Najpierw należało rozwiązać łamigłówki matematyczne. Drugie zadanie to wykonanie rysunku dla Mikołaja. Następnie uczniowie z wielkim zapałem zaśpiewali piosenkę „A Mikołaj pędzi”. Nad poprawnością wykonania zadań czuwał pomocnik Mikołaja, czyli pani wychowawczyni.

Wreszcie można było odebrać prezenty…. Ale radość. Teraz możemy przeczytać o Świętach Bożego Narodzenia w Bullerbyn.

6 grudnia na dzieci z klasy 2a czekało dużo atrakcji związanych z Mikołajkami. Dzieci otrzymały piękne paczki od Mikołaja oraz obejrzały w kinie film pt. ,,Clifford. Wielki czerwony pies”.

Z okazji Mikołajek klasa 2b udała się do Studia Jogi Pełnia w Oświęcimiu, w której obejrzeli świąteczną bajkę pt.: „Klaus” niosącą piękne przesłanie. Na miejscu zorganizowano również zabawy świąteczne oraz wręczono dzieciom prezenty od Świętego Mikołaja.

Dnia 6 grudnia klasę 3b odwiedził Mikołaj. W miłej i radosnej atmosferze uczniowie otrzymali upominki, a dodatkiem do prezentów było wyjście do kina na film ” Nasze Magiczne Encanto”- piękny film z mądrym przedświątecznym przesłaniem dobra i miłości.