Spartakiada sportowa

Rada Rodziców wraz z Gronem Pedagogicznym oraz Radą Osiedla „Zasole” zorganizowała Spartakiadę sportową. Wzięło w niej udział prawie 200 uczniów. Uczniowie mieli możliwość rywalizowania i współzawodniczenia w kilku konkurencjach sprawnościowych, ale najważniejsza w tym dniu była dobra zabawa! Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy medal.
Przygotowaliśmy szereg atrakcji np. pokaz samochodów służbowych i sprzętu Staży Pożarnej oraz Policji. Był również kącik kulinarny, gdzie główną atrakcją był grill oraz pyszne ciasta.  Na zakończenie bardzo upalnego dnia Straż Pożarna zorganizowała uczniom mały prysznic.

Wszystko to było możliwe dzięki naszym sponsorom:

 • Przedsiębiorstwo „OMAG”
 • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu
 • Hurtownia „LENA”
 • Piekarnia – Cukiernia „AWA”
 • Piekarnia „Piskorek”
 • Delikatesy „Delicje”
 • Antalya Oświęcim
 • Rada Osiedla „Zasole”

Organizatorzy z Rady Rodziców:

 • Natalia Cieślak
 • Gabriela Poleńska
 • Lidia Janiga
 • Żaneta Paszkowska
 • Izabela Opala
 • Joanna Domżał
 • Marcin Stanik

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony