Obozy sportowe

 Już trzeci rok organizujemy w naszej szkole obozy sportowe mające na celu propagowanie zdrowego trybu życia oraz poznawanie przepięknych zakątków naszego kraju.

 Pierwszy obóz zorganizowaliśmy w Jarosławcu w roku Euro 2012 pod hasłem” Uczymy się kulturalnie kibicować”. W trakcie obozu propagowaliśmy turystykę pieszą, rowerową mającą na celu poznanie okolic Jarosławca. Ponadto codziennie odbywały się zajęcia na ‘’orliku’’

 z gier zespołowych. Dodatkowymi atrakcjami  były wyjścia na basen oraz do aquaparku. Popołudniami rozgrywaliśmy turnieje tenisa stołowego oraz piłkarzyków, a wieczorami spotykaliśmy się w przyjaznej atmosferze przy ognisku i gitarach.

 Kolejny wyjazd zorganizowaliśmy w  roku 2013. Wyjechaliśmy na obóz sportowy do Międzybrodzia Bielskiego.

 Główną atrakcją tego regionu są góry i jeziora. Uprawialiśmy turystykę górską. Zdobyliśmy górę Żar oraz Magórkę. Codziennie odbywały się zajęcia z gier i zabaw na basenie. Ponadto zorganizowaliśmy regaty na jeziorze rowerkami wodnymi.

Dużą popularnością  cieszyły się zawody z tenisa stołowego oraz piłkarzyków.

Ogromną satysfakcję dawały codzienne zajęcia na ’’orliku’’ oraz rozgrywki z gier zespołowych dziewczęta kontra chłopcy.

Ponieważ obozy sportowe w naszej szkole cieszą się dużym zainteresowaniem, w czerwcu tego roku planujemy kolejny wyjazd do miejscowości Łazy nad morzem.

Galerie zdjęć:

 Obóz w Jarosławcu

Obóz w Międzybrodziu