Kilka kadrów z zajęć w klasie 2b

W czasie nauczania zdalnego zdążyliśmy już wykonać ciekawe prace plastyczne związane z tematyką zajęć: historia godła, legendy, „podwórko moja mała Ojczyzna”.

W czasie zajęć rozwijających zainteresowania uczniowie chętnie zdobywają wiadomości z różnych dziedzin otaczającego ich świata. Niedawno poznali planety w układzie słonecznym, po czym przygotowali w grupach ciekawe prace plastyczne. Zajęcia cieszą się wśród uczniów dużym zainteresowaniem.

Kolorowe witraże i jesienne lampiony. Klasa 2b z wielkim zaangażowaniem przystąpiła ostatnio do wykonania nietypowych prac plastycznych. Uczniowie wykonali piękne lampiony techniką 3d, które oświetlone mini podgrzewaczami tworzyły niezwykły nastrój. Jesienne witraże wykonane były zaś pastelami, okazały się bardzo ciekawe.

Obrazy jesienne. Uczniowie uwielbiają pracować na zajęciach z materiałami przyrodniczymi. Chętnie do swych prac wykorzystywali ostatnio zebrane z rodzicami barwne jesienne liście. Dzięki temu powstała ciekawa galeria prac uczniów.

Klasa 2b tęskni za wspólnymi grami i zabawami na zajęciach z wychowania fizycznego. Chętnie potańczyliby Zumba Kids w klasie, a także wybrali się na spacer na ulubiony plac zabaw. Oby wrócić jak najszybciej!!!