Półkolonia 2020

Informujemy, że w dniach 29.06- 10.07.2020r.
organizowana jest w Szkole Podstawowej nr 7 w Oświęcimiu
PÓŁKOLONIA LETNIA.

Karty kwalifikacji na półkolonię  przyjmowane będą w dniach od 9 do 19 czerwca. Kartę należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły w godzinach pracy szkoły.
Pobierz: KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU
Z uwagi na pandemię koronawirusa liczba dzieci zakwalifikowanych na półkolonię będzie ograniczona. Planowana liczba miejsc w SP7: max 36.
Decyzją Organu Prowadzącego dziecko będzie mogło w tym roku skorzystać z półkolonii tylko w jednej placówce (półkolonię organizują następujące szkoły: SP nr 7– od 29 czerwca do 10 lipca; SP nr 8 – od 13 do 24 lipca; SP nr 11 – od 27 lipca do 7 sierpnia; SP nr 3 – od 10 do 21 sierpnia).
Opłata za wyżywienie wynosi 140 zł.
Przed złożeniem karty na półkolonię należy zapoznać się z:

1. Regulaminem rekrutacji na półkolonię.
  2. Procedurami bezpieczeństwa uczestników półkolonii oraz pracowników szkoły w okresie trwania pandemii COVID-19  wraz z załącznikami, które należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły w podanych w regulaminie terminach:
    1) procedury_COVID-19_zalacznik1;
    2) procedury_COVID-19_zalacznik2 ;
    3) procedury_COVID-19_zalacznik3 .

Zajęcia zostaną zorganizowane w reżimie sanitarnym zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Pobierz:Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_organizatorów_wypoczynku_dzieci_i_młodzieży

Do pobrania: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY