Godziny pracy sekretariatu szkoły. Rekrutacja

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i kierując się względami bezpieczeństwa ograniczamy wizyty osobiste petentów w szkole do spraw niezbędnych.

Sekretariat szkoły w dniach 17.03- 25.03.2020r. czynny będzie w godz. 7.30- 12.00.

Z pracownikami szkoły można kontaktować się także telefonicznie (33 8432563) lub drogą mailową na adres: sp7sekretariat@eduoswiecim.pl

Ważne informacje dla Rodziców i uczniów będą na bieżąco zamieszczane w dzienniku elektronicznym.

Rekrutacja

Wnioski i zgłoszenia dotyczące przyjęcia do szkoły na rok szkolny 2020/2021 prosimy przesyłać drogą mailową na adres: sp7sekretariat@eduoswiecim.pl

Można przesłać zdjęcie zgłoszenia lub wniosku, skan, plik pobranego i uzupełnionego wniosku lub zgłoszenia ze strony internetowej szkoły bez podpisu ręcznego.

Data wpłynięcia dokumentu na pocztę elektroniczną będzie datą wpływu na dziennik podawczy.

Po zakończeniu stanu epidemicznego trzeba będzie dostarczyć oryginalny dokument podpisany przez opiekunów.

Wzór zgłoszenia i wniosku zamieszczony jest na naszej stronie w zakładce: Zapisy do klasy I

W wyjątkowych sytuacjach można zapisać dziecko osobiście.

Rekrutacja trwa do 27.03.2020r.