Wyślij pączka do Afryki 2020- podsumowanie akcji

W ubiegłym tygodniu przeprowadzaliśmy w naszej szkole akcję „Wyślij pączka do Afryki”. Była to ciężka praca naszych wolontariuszy, ale osłodzona lukrem i cukrem pudrem pączkowych pyszności.

Wczoraj wysłaliśmy przelew na konto fundacji w kwocie 1827 zł. To nasz szkolny rekord, którym tym bardziej się cieszymy, że akcja trwała w tym roku tylko trzy dni.

Wsparły nas:

Piekarnia cukiernia AWA (przekazała 200 pączków)

Piekarnia cukiernia Maja (przekazała 100 pączków)

Firma DARYmex z Brzeszcz (datek pieniężny)

W akcję szczególnie zaangażowały się wolontariuszki z klasy VII i uczennice z klasy V. Uczeń klasy VI- Jakub Różański  przygotował pyszne faworki J

Podkreślam, że sukcesu, którym zakończyła się realizacja tego przedsięwzięcia, nie sposób było osiągnąć bez ciężkiej pracy wolontariuszy, hojnych uczniów i ich rodziców oraz naszych darczyńców, nauczycieli i dyrekcji. Każdego roku wspierają organizowaną przez nas akcję Seniorzy z Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu oraz przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Oświęcimiu.