Innowacja pedagogiczna w klasie 1b – czego nowego się dowiedzieli nasi najmłodsi?
Od października tego roku szkolnego, uczniowie klasy 1b w ramach zajęć rozwijających realizują wspólnie z wychowawcą innowację pedagogiczną pt: „Eksperymentuję i poznaję świat- Nauka przez zabawę”. W trakcie zajęć uczniowie oglądają szereg doświadczeń na portalach internetowych, ale również wykonują niektóre z nich. Zdjęcia z ostatnich kilku zajęć eksperymentalnych poniżej.
