Niezłe Ziółka
W słoneczny jesienny poranek klasa 1a wyruszyła na swoją pierwszą klasową wycieczkę. Dzieci odwiedziły gospodarstwo „Niezłe Ziółka” w Mikołowie. Niezwykle miła i cierpliwa pani Agnieszka poprowadziła warsztaty, na których każdy sadził swoją roślinkę, ciekawie opowiadała o zwierzętach, które mieszkają w gospodarstwie (owce, kucyk, króliki, pies, kot, kaczki, kury, przepiórki)…
