„Wspólne śpiewanie” pieśni patriotycznych
Jak co roku w listopadzie, tuż przed Świętem Niepodległości, w Oświęcimskim Centrum Kultury miało miejsce „Wspólne śpiewanie” pieśni patriotycznych. Na scenie spotkali się uczniowie szkół podstawowych tworząc wspaniały, blisko 150-cio osobowy chór. W tym tradycyjnym już koncercie wzięli udział również mieszkańcy miasta i weterani. Naszą szkołę godnie reprezentował chór złożony…