DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Dnia 6 kwietnia 2016r.  odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły.

W godzinach dopołudniowych gościliśmy trzy klasy szóste wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 5. Nasi uczniowie z nauczycielami przygotowali dla swoich młodszych kolegów wiele atrakcji, m.in.: przedstawienie „Z Amorem przez epoki”, quiz z pomocy przedmedycznej, doświadczenia fizyczne oraz film o szkole. Uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły mogli także uczestniczyć w zajęciach strzeleckich oraz lekcji języka angielskiego „Cooking verbs”.

W godzinach popołudniowych wrota naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcieli się zapoznać z ofertą naszej placówki. Na początku dyrektor szkoły przywitała przybyłych i podsumowała konkursy: recytatorski, czytelniczy oraz plastyczny. Laureaci wyżej wymienionych konkursów otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Następnie goście mieli możliwość zwiedzenia budynku naszej szkoły i uczestniczenia m. in. w zabawach matematycznych, rozrywkach umysłowych, plastycznych i geograficznych oraz doświadczeniach chemiczno- biologiczno- fizycznych. Zapoznali się także z możliwością wykorzystania tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych. Zwiedzający mogli zapoznać się także z efektami pracy naszych uczniów podczas realizacji projektów edukacyjnych.