NASI UCZNIOWIE MISTRZEM MIASTA OŚWIĘCIM W UNIHOKEJU!
W dniu 13.11.2023 odbyły się Igrzyska Dzieci Młodszych w Unihokeja chłopców. W zawodach wzięło udział 5 drużyn ze szkół podstawowych Miasta Oświęcim. Systemem każdy z każdym fenomenalnie rozpoczęliśmy turniej pokonując szkołę nr 8 w Oświęcimiu. Uczniowie naszej szkoły okazali się nie do pokonania, nie tracąc w całym turnieju ani jednej…
