W dniu 6 października klasa 3a brała udział w 30 Gali wręczenia Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Po zakończonej uroczystości i wręczeniu nagród uczniowie mieli wyjątkową okazję poznać osobiście autorkę ulubionej lektury szkolnej pt. „Asiunia”, pisarkę i poetkę panią Joannę Papuzińską. Spotkanie z autorką dostarczyło młodym czytelnikom ogromnych wrażeń….
