Na Olimpie
W dniu 21 listopada br. klasy 5a i 5b spędziły lekcję historii w starożytnej Grecji na górze Olimp. Każdy z uczniów wcielił się w jednego z bogów i przedstawił najważniejsze informacje na jego temat. Nie zabrakło potężnego Zeusa, Posejdona, Aresa i Hadesa. Pięknie prezentowały się także boginki – Afrodyta, Atena,…
