Dzika Afryka

28 marca 2019 r.  uczniowie klas I-II  wraz z wychowawcami udali się do OCK w Oświęcimiu, aby  obejrzeć przedstawienie teatralne  pt. „Dzika Afryka”, przygotowane przez aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie. Spektakl  ten nawiązywał do klimatów Czarnego Lądu. Ciągle zmieniająca się scenografia pełna okazałych roślin i dzikich zwierząt, przyciągała wzrok oglądających. Niesamowite przygody Kazika – podróżnika, który spotkał w trakcie swojej rowerowej wyprawy wiele ciekawych postaci i przeżył niesamowite historie, nie pozwalały dzieciom na chwile nudy. Interaktywne przedstawienie z wpadającymi w ucho piosenkami bardzo spodobało się uczniom. Spektakl zmotywował uczniów do poszukiwań i pobudził ich wyobraźnię.