Bardzo serdecznie dziękujemy

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić wczorajsze popołudnie w naszej szkole uczestnicząc w Dniu Otwartym. Mamy nadzieję, że zwłaszcza dzieci były zadowolone z wizyty i cieszą się, że już od września będą mogły zacząć swoją szkolną przygodę!

Zapraszamy do naszej szkoły 🙂

Dzień Otwarty to doskonała okazja dla rodziców poszukujących odpowiedniej edukacji dla dziecka do potwierdzenie słuszności swojego wyboru. To możliwość poznania szkoły, nauczycieli w niej pracujących, oferty edukacyjnej czy bazy lokalowej.
Jeżeli nie mogliście Państwo uczestniczyć w Dniu Otwartym, to zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły wraz z dzieckiem w innym dogodnym dla Państwa terminie. Dyrektor lub nauczyciel zapozna wtedy Państwa z naszą ofertą i oprowadzi po budynku.

Serdecznie zapraszamy
Iwona Kolasa
dyrektor szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony