WYNIKI KONKURSU „NO PROMIL- NO PROBLEM”

W sobotę 15.12.2018 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Głównym w Oświęcimiu zastępca prezydenta Miasta Oświęcim- pan Krzysztof Kania wręczył uczniom naszej szkoły nagrody. Prace tych uczniów zostały przesłane do konkursu wojewódzkiego w ramach kampanii „NO PROMIL- NO PROBLEM”.

Wśród nagrodzonych byli:

1. Angelika Ćwiklicka z kl. 8b
  2. Elena Kozłowska z kl. 1a
  3. Anna Gajek z kl. 4a
  4. Julia Kowalska z kl. 8a
  5. Zuzanna Batko z kl. 5a

Ponadto pani Irena Wojtaszczyk z Urzędu Miasta przekazała do szkół nagrody pocieszenia dla uczniów, którzy również wykonali prace, a byli to: Martyna Strojek, Zuzanna Dubiel, Lena Saternus, Laura Szlachta, Kacper Stanik, Lena Miziołek, Paulina Matusiak oraz Paweł Czerwik.

Laureatką konkursu wojewódzkiego została Angelika Ćwiklicka z klasy 8b, która 20.12.2018 r. w czwartek będzie uczestniczyć wraz ze szkolnym koordynatorem panią Moniką Rabe w konferencji podsumowującej kampanię. Uczennica odbierze tam również nagrodę specjalną.