Kolejna NOC W SZKOLE już za nami …

23 listopada 2018 r. uczniowie po raz kolejny korzystali z uroków szkoły nocą.
Noc w szkole rozpoczęła się pokazem baniek mydlanych, co wzbudziło wiele emocji, zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników. Kolejnym punktem była dyskoteka, podczas której doskonalili m.in. taniec belgijski. Nie można nie wspomnieć o karaoke i wielu innych atrakcjach w mniejszych grupach, jak np. robotyka dla klas I i II, podchody przygotowane przez panie: D. Mitoraj, Z. Kozak i A. Domosławską, pokazy z fizyki, które przeprowadzała pani B. Szlucha z pomocą asystentki Julii Kowalskiej- uczennicy klasy 8a czy wróżby andrzejkowe. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z kafejki internetowej, grali także w różne gry (m.in. piłkarzyki i cymbergaja). Około godziny 1.00 rozpoczął się maraton filmowy. Mimo iż dla większości uczestników była to nieprzespana noc, to wszyscy z radością ją wspominają i już czekają na kolejną!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony