„Dzień Jabłka” i „Śniadanie daje moc”

Dni 22 i 23 listopada upłynęły w naszej szkole na promowaniu zdrowego stylu życia. Równolegle przebiegały dwie imprezy „Śniadanie daje moc” i tradycyjny już „Dzień jabłka”.

Uczniowie klas młodszych przygotowywali i prezentowali potrawy śniadaniowe zawierające ważne dla zdrowia składniki odżywcze. Pysznie smakowały przygotowane przez nich i ich wychowawców koktajle owocowe, sałatki, kanapki, ciasteczka.

Uczniowie klas starszych przynieśli przygotowane przez siebie dania (nie tylko śniadaniowe). Można  było  spróbować  pysznej  zupy dyniowej, wypieków,  sałatek i innych fit : ) wspaniałości. Przy okazji ujawniły się, w naszej szkole, prawdziwe talenty kulinarne!

Podczas imprezy wszyscy mogliśmy pić soki jabłkowe i jeść pyszne jabłka, które otrzymaliśmy, jak każdego roku, ze sklepu warzywno-owocowego przy ulicy Polnej. Serdecznie dziękujemy Sponsorom !

Dwudniowa impreza odbywała się w odpowiedniej oprawie muzycznej, z tematyczną wystawą w tle.  Oprócz świetnej zabawy, degustacji pyszności, mogliśmy się także wymieniać naszą wiedzą nt zdrowego stylu życia.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony