Dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów

Dnia 6 II 2018 roku odwiedzili naszą szkołę przyszli uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami. Na najmłodszych w tym dniu czekało wiele atrakcji: wzięli udział w zabawach ruchowych, zajęciach ogólnorozwojowych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, a w szkolnej bibliotece rozwiązywali zagadki związane z bohaterami ulubionych bajek. Ponadto nasi goście uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, podczas których każdy mógł się już poczuć jak uczeń.

Nie zapomnieliśmy także o Rodzicach, którzy mogli poćwiczyć strzelanie do celu w naszej szkolnej strzelnicy sportowej.

Na zakończenie uczestników wtorkowego spotkania czekał słodki poczęstunek w ramach odbywającej się właśnie w naszej szkole akcji wolontaryjnej „Wyślij pączka dla Afryki”.

Przedszkolaki z wymalowanymi buźkami i w doskonałych humorach opuścili budynek szkoły. Czekamy na nich pierwszego września.