26. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z UDZIAŁEM NASZYCH WOLONTARIUSZY

W ten jeden styczniowy dzień, na polskie ulice, od morza do Tatr wyruszyli wolontariusze. Do Orkiestry przyłączyli się również jak co roku nasi uczniowie.  14 stycznia 2018r. od rana czternastu wolontariuszy z naszej szkoły wraz z innymi uczestnikami WOŚP z całej Polski kwestowało na rzecz ratowania życia najmłodszych, ciężko chorych pacjentów szpitali.

Oświęcimianie chętnie włączali się w akcję charytatywną, aby bezinteresownie wesprzeć polską służbę zdrowia.

Nasi uczniowie, mimo mroźnej aury, podejmują co roku piękną ideę niesienia pomocy.  Rejonem zbiórki pieniędzy wyznaczonym dla uczniów SP7 była Niwa oraz osiedle Błonie. W rekordowej puszce naszych kwestujących uzbierało się 1150zł.

Niedzielny finał WOŚP zwieńczyło posłanie tradycyjnego „Światełka do nieba”.