Miejski konkurs gimnazjalny: 2012 – Rok Romana Mayzla

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w miejskim konkursie gimnazjalnym: 2012 – Rok Romana Mayzla

Muzeum Zamek w Oświęcimiu i Oświęcimskie Centrum Kultury  organizowały projekt historyczno – edukacyjnego pt. Oświęcim Romana Mayzla. Społeczeństwo – historia – epoka skierowany do uczniów gimnazjów miejskich.

W ramach projektu młodzież uczestniczyła w następujących spotkaniach:

11.09.2012r. – obejrzenie wystawy historycznej  prezentowanej w Oświęcimskim Centrum Kultury

18.09.2012r. – spacer  z  przewodnikiem po Oświęcimiu Romana Mayzla

25.09.2012r. – spotkanie z przedstawicielami Urzędu Miasta Oświęcimia

09.10.2012 r. – konkurs wiedzy o burmistrzu – zakończenie projektu w Oświęcimskim Centrum Kultury

Nasza drużyna w składzie Maciej Sielaszuk – kl. III a, Aleksandra Isula – kl. IIIb, Mikołaj Kulma – kl. II a zdobyła II miejsce, ustępując pola jedynie reprezentacji Miejskiego Gimnazjum nr 2.

opiekun Anna Węglarz

Nagrody oraz dyplomy dla uczestników i zwycięzców szkół wręczone zostaną podczas uroczystego zakończenia Roku Romana Mayzla w grudniu tego roku.

Zdjęcia oraz pełne informacje o konkursie możecie zobaczyć pod adresem: