IV edycja Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych „WISE OWL”

26 lutego 2014r zakończyła się IV edycja Konkursu  Języka Angielskiego dla szkół podstawowych  „WISE OWL” organizowana przez nasze gimnazjum.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Oświęcimia i Brzezinki. Głównym celem przedsięwzięcia były przede wszystkim: chęć  zmotywowania młodzieży do nauki języka angielskiego i  umożliwienie jej  sprawdzenia wiadomości. Pragnęliśmy także przyczynić się do  budowania przyjacielskich relacji między szkołami i nauczycielami.

W atmosferze wesołej zabawy uczniowie rozwiązywali zadania testowe, których zakres wykraczał poza program nauczania szkoły podstawowej.
Z wielką przyjemnością można stwierdzić, że poziom opanowania języka w tej grupie wiekowej był bardzo wysoki.

W kategorii „MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO” triumfowali:

I –miejsce: Grzegorz Broda ze Szkoły Podstawowej nr 11 – 58 pkt. / 60 pkt

I – miejsce: Olivier Kolarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 5 – 58 pkt. / 60 pkt.

II – miejsce: Jan Bąk ze Szkoły Podstawowej nr 9 – 52 pkt. / 60 pkt.

III – miejsce: Aleksander Bartoszek ze Szkoły Podstawowej nr 1 – 51 pkt./ 60pkt.

W kategorii „NAJLEPSZY W SZKOLE” otrzymali:

I – miejsce: Weronika Chacuś SP 1, Wojciech Wawręty SP 5, Maria Kwiecień SP 9, Julia Cabak SP 9,

Eryk Szałaśny SP 11, Julia Iwanicka SP Brzezinka.

II – miejsce: Julia Iwanicka SP Brzezinka, Natalia Komorowska SP 9, Igor Stetkiewicz SP 5,

Marcela Kierońska SP 1.

III – miejsce: Adam Stawowczyk SP 1, Maciej Matyszczak SP 5, Aleksandra Matla SP Brzezinka.

Wszystkim  uczniom, którzy zdobyli miejsca od I do III, wręczone zostały nagrody ufundowane przez Dyrektora Miejskiego Gimnazjum Nr 4 w Oświęcimiu, a każdy uczestnik  otrzymał drobne, pamiątkowe upominki oraz słodycze. Zabawę konkursową zakończyliśmy śpiewem KARAOKE po angielsku.

Pragniemy   serdecznie podziękować nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu: Pani mgr Jadwidze Jaśkiewicz z SP 1, Pani mgr Katarzynie Fornagiel z SP 5, Pani mgr Barbarze Sandorskiej z SP 9, Pani mgr Joannie Gracz z SP 11 oraz Pani mgr Halinie Głogowskiej-Urbańczyk z SP Brzezinka.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK!